Bankas konti

Bankas konti biznesamNorēķinu konts

Ātra un ērta ikdienas bankas darījumu apstrāde. Šis konts ideāli atbilst jebkāda veida bankas transakciju veikšanai, tai skaitā maksājumiem un investīcijām. Tas nodrošina pieeju arī citiem produktiem, piemēram, maksājumu kartēm vai finansēšanas pakalpojumiem. Norēķinu kontā jums ir pieeja uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu bilancei, kā arī visu darījumu vēsturei. 

Pagaidu konts

Jauna uzņēmuma reģistrācijai pagaidu konts ir noderīgs finanšu aktīvu uzglabāšanai uzņēmuma statūtkapitāla izveides posmā. Šis ir atskaites punkts uzņēmuma dibināšanai.

Termiņdepozīta konts

Risinājums jūsu papildu ienākumiem no likvīdajiem resursiem. Depozīta konts vienkāršā veidā papildina jūsu Norēķinu kontu. Pārvietojiet summu, ko vēlaties turēt depozītā, un saņemiet augstākas procentu likmes.

Bankas konti privātpersonāmNorēķinu konts

Vienkāršs un drošs bankas konts. Šis konts ļauj jums ātri un ērti pārvaldīt ienākumus, maksājumu darījumus dažādās valūtās, kā arī veikt valūtas konvertēšanu. Visi finanšu darījumi Internetbankā vai mobilajā tālrunī. 

Pamata konts

Atveriet un lietojiet maksājumu kontu ar pamatfunkcijām. Nodrošinām iespēju fiziskai personai – Eiropas Savienības rezidentam atvērt un lietot pamatkontu, kas ietver šādu pamatpakalpojumu saņemšanu: maksājumu konts EUR valūtā, internetbanka un citi bankas pamatpakalpojumi.

Termiņdepozīta konts

Izvēlieties termiņu, nosacījumus un drošu, fiksētu procentu likmi.
Plašs produktu klāsts. Jūs investējat ar labiem nosacījumiem. Apskatiet mūsu īpašo piedāvājumu termiņdepozītam ar procentu likmi līdz 0,99%.