Padariet savu ikdienu krāsaināku!

Kvalitatīva un moderna LED apgaismojuma produkcija


BlueOrange Life sadarbībā ar Dipah BlueOrange karšu lietotājiem paredz 20% atlaidi produkcijai

Dipah saprot, cik svarīga ir enerģijas taupīšana visai cilvēcei un cenšas aicināt tik daudz cilvēku, cik vien tas ir iespējams izmantot modernas, ērtas un efektīvas apgaismojuma tehnoloģijas, lai padarītu dzīvi zaļāku.

Dipah spuldzes – tās ir zemas cenas, augsta energoefektivitāte un mūsdienīgas tehnoloģijas. Produkti tiek ražoti no augstas kvalitātes sastāvdaļām un materiāliem, saskaņā ar precīzām un pārbaudītām metodikām un stingru kvalitātes kontroli.

BlueOrange kopā ar Dipah savas BlueOrange Life lojalitātes programmas ietvaros piedāvā klientiem 20% atlaidi Dipah produkcijai.

Atlaidi Dipah produkcijai var saņemt, veicot pirkumu internetā, ievadot atlaides kodu Led2019, vai veikalā uz vietas nosaucot to pašu atlaides kodu, un norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.

Adrese: Kalna iela 2, Rīga

Piedāvājuma nosacījumi

BlueOrange Life piedāvā īpašus nosacījumus Platinum, World Business, Gold, Business Gold, Classic, Business un Maestro kredītkaršu lietotājiem.


Saņemiet 20% atlaidi,

norēķinoties ar BlueOrange karti

Vēl neesat mūsu klients?

Biežāk uzdotie jautājumi

BlueOrange Life un Dipah akcijas termiņš ir no 14/12/2017 līdz nenoteiktam laikam.

Atlaidi Dipah produkcijai var saņemt, veicot pirkumu internetā, ievadot atlaides kodu Led2018, vai veikalā uz vietas nosaucot to pašu atlaides kodu, un norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.

BlueOrange atlaides kods ir jāievada Dipah mājaslapas pasūtījuma formas lauciņā "Kupona kods".

Jūs varat iegādāties neierobežotu Dipah akcijas preču skaitu, ja par visām norēķināties ar BlueOrange karti. Visām akcijas precēm tiks piešķirta BlueOrange Life atlaide.