Saņemiet 10% atlaidi “Park and Fly” pakalpojumiem, norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.

Park and Fly minūtes attālumā no lidostas

Izlidojot no Starptautiskās lidostas "Rīga" un dodoties turp ar savu auto, atstājiet to autostāvvietā “Park and Fly”, kas to ne tikai apsargās, bet arī nogādās Jūs līdz lidostai un atpakaļ autostāvvietā bez maksas. Saņemiet 10% atlaidi “Park and Fly” pakalpojumiem, norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.

saņemt karti
23% atlaidi iekāpšanas maksai un 15% atlaidi attāluma tarifam, norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.

Uzticami taksometru pakalpojumi ar RedCab

Braucieniem no Starptautiskās lidostas "Rīga" izmantojiet RedCab taksometru pakalpojumus, kas nogādās Jūs nepieciešamajā vietā ar 23% atlaidi iekāpšanas maksai un 15% atlaidi attāluma tarifam, norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti. 

saņemt karti

Visa veida izmitināšana no Booking.com

Visa veida izmitināšana no Booking.com

No ģimenes pansijām līdz ekskluzīviem dzīvokļiem

Braucot ceļojumā, izmantojiet Booking.com rezervēšanas sistēmu, kas garantē labākās cenas visa veida izmitināšanai. Saņemiet līdz 5% izdevumu atmaksu kā atlaidi no iztērētās summas naktsmītnes rezervēšanai.

Atlaidi par izmitināšanu var saņemt, veicot rezervāciju no BlueOrange Life Ceļojumu sadaļas, izmitinoties rezervētajā vietā un laikā un norēķinoties ar BlueOrange karti.

saņemt karti

Auto noma Latvijā un visā pasaulē!


Nomājiet izvēlēto Sixt automašīnu sev izdevīgā laikā un vietā kādā no 105 pasaules valstīm ar līdz pat 15% atlaidi. BlueOrange banka


Sixt – premium automašīnas, ekonomiska cena

Nomājiet izvēlēto Sixt automašīnu sev izdevīgā laikā un vietā kādā no 105 pasaules valstīm ar līdz pat 15% atlaidi.

Atlaidi transportlīdzekļu nomai var saņemt, veicot rezervāciju no BlueOrange Life Ceļojumu sadaļas vai Sixt birojā un norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti. 

Nomājiet Hertz automašīnas un mikroautobusus ar 10% atlaidi.

Autonoma ātrākiem ceļojumiem ar Hertz

Nomājiet Hertz automašīnas un mikroautobusus ar 10% atlaidi.

Atlaidi transportlīdzekļu nomai var saņemt, veicot rezervāciju no BlueOrange Life Ceļojumu sadaļas vai Hertz birojā un norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.

Saņemiet 3% izdevumu atmaksu kā atlaidi no iztērētās summas auto nomai. BlueOrange banka


Ceļojiet komfortabli ar Rentalcars

Nomājot auto, izmantojiet RentalCars.com rezervēšanas sistēmu, kas garantē labākās cenas visa veida autonomai. Saņemiet 3% izdevumu atmaksu kā atlaidi no iztērētās summas auto nomai.

Atlaidi var saņemt, veicot rezervāciju no BlueOrange Life Ceļojumu sadaļas un norēķinoties ar BlueOrange maksājumu karti.